עיטוף משאיות – הפרסום המשתלם ביותר:

חשיפה גבוהה – חשיפה לאלפי נהגים והולכי רגל כל יום.

חשיפה 24/7 – פרסום לאורך כל שעות היום 365 ימים בשנה.

שטח פרסום גדול – פרסום על כלי רכב הוא מהגדולים שיש.

פרסום משתלם – אין צורך לרכוש או להשכיר שטח פרסום, שטח הפרסום הוא כלי הרכב שלך.

מיתוג חכם – חברה שמפרסמת עצמה על כלי רכב נתפסת כגדולה, רווחית ואמינה

 

עיטוף משאיות – הדרך המשתלמת לפרסם את העסק שלך

היכן האדם הממוצע נחשף הכי הרבה לפרסומות?

האינסטינקט הראשוני הוא להשיב: כלי התקשורת. זהו לדעת רבים הערוץ בו ישנן הכי הרבה פרסומות – בטלוויזיה, ברדיו, בעיתון ו באינטרנט. אבל אם נחשוב קצת יותר לעומק, נבין שיש דרך פרסום אחת שכמעט כל אדם נחשף אליה מידי יום: עיטוף משאיות. וזוהי אחת השיטות המוצלחות לפרסום העסק שלך.

 

הכלל הראשון בפרסום יעיל: לא בכוח

אחד הדברים שמטרידים יותר מכל את הפרסומאי הוא כיצד ליצור פרסומת יעילה, מבלי להציג אותה בצורה אגרסיבית, כזו שתמאיס את עצמה על הצרכן. הרי אחד הדברים השנואים על כל אחד מאיתנו הוא הפרסומות במדיה השונות. מדוע? משום שאיננו רוצים לראות פרסומות בכוח.

 

עיטוף משאיות דואג לעשות זאת בצורה טבעית, ידידותית ולא אלימה. משאיות שמפרסמות עסק כלשהו נמצאות כל היום על הכביש, אך רוב הנהגים כלל לא מחשיבים את השילוט על גבי המשאיות כפרסומת. וזו אחת הסיבות בגללה עיטוף משאיות עושה את העבודה: הוא לא נתפס כמאיים.

 

עיטוף משאיות מבטיח חשיפה אדירה

הכלל השני של פרסומת טובה הוא השגת חשיפה מקסימלית. פרסומות משודרות כמה פעמים בשעה ברדיו או בטלוויזיה, כדי להגיע לכמה שיותר אנשים. לעיטוף משאיות אין שום בעיה לעמוד ביעד הזה: הוא נחשף מידי יום לאלפי ומאות אלפי אנשים – הנהגים.

 

חשוֹב על משאית תמימה שיוצאת לדרכה מתל אביב ומסתובבת ברחבי גוש דן במשך חמש שעות, בשעות העומס של הבוקר. על הדפנות שלה פרסומות של העסק שלך, שהוצמדו אליה בעזרת חברת שילוט מקצועית. כמה זוגות עיניים ייחשפו לפרסומת שלך? יכול להיות מאוד שהמספר יחצה את המיליון, בקלות.

 

עיטוף משאיות הוא אמצעי פרסום עמיד

הבעיה הגדולה של חברות שמבקשות לבצע השכרת שטחי פרסום היא בעמידות של אותם שטחים ובתוקף שלהם.

למה הכוונה? שטחי פרסום רבים הם כאלו שיישחקו בקלות – אם על לוחות מודעות, כרזות וכדומה – או כאלו שמגבילים את זמן הפרסום בהם: שלטי חוצות, פרסומות בכלי התקשורת או על גבי מסכי ענק.

לעיטוף משאיות יש גם כאן יתרון אדיר. הרי המשאית אליה תוצמד הפרסומת שייכת בדרך כלל לבעל העסק. כלומר: הוא מחליט מתי להסיר את הפרסומת ולשים חדשה ולכמה זמן. בנוסף, חברות שילוט מציעות היום עיטוף משאיות איכותי, שלא יתבלה גם לאחר שנים בדרכים. בדרך זו, השכרת שטחי פרסום אחרים תהיה הדבר האחרון שיעניין אותך, בעל העסק.

 

פרסומת בתנאים שלך

היתרון של עבודה עם חברות שילוט מקצועיות מתבטא גם בחופש הפעולה שלך. השכרת שטחי פרסום ציבוריים, למשל, מגבילה פרסומות הן מבחינת גודל הפרסומת והן מבחינת הפרטים שיופיעו בה. עיטוף משאיות מאפשר לך להחליט בדיוק מה יופיע על המשאית, באיזה גודל ובאילו צבעים. עם המידות שמציע כלי רכב כזה, תוכל ליצור פרסומת למופת.

עיטוף משאיות

איציק: 050-550-5055

משרד: 09-884-3333