שילוט רכבים והעברת מסרים חדים!

אחת הדרכים לקדם את העסק שלכם היא באמצעות שילוט רכבים. השוק מציע מגוון של עסקים דומים והציבור מזין את עצמו במידע המתחיל בעיתונות, באינטרנט, העסקים נלחמים על מקומם הראשון על מנת שאתם הלקוחות תתעניינו בהם כשאחת הדרכים הינה שילוט רכבים המספקים מידע בגין העסק שלכם.

 

כשהרכב שלכם מסייר ברחבי הארץ, הוא משמש אתכם בין היתר גם למיתוג העסק ומשמש ייעוד מוצלח לפרסום מבלי שירגיש בעודו נע ממקום למקום. הרעיון בשילוט רכבים קשור בעצם בהזדמנות להגדיל את הפעילות ולתרום להצלחת העסק בסופו של יום.

 

מה כדאי לדעת לפני שמבצעים שילוט לרכב.

האם יש תפוגה לשילוט רכבים?

השילוט המיועד לצרכי קידום העסק מופיע כלוגו ומפרסם את העסק שלו לעסקים גדולים ולקהל ציבור רחב, שילוט רכבים מחזיק מעמד מספר שנים, מדובר באחד התהליכים החזקים ביותר על מנת לפרסם את העסק ולשווק אותו ללא תמורה כספית נוספת.

 

שילוט רכבים, כמה יעיל?

בואו ונחשוב יחד, אם נרכוש חבילת פרסום לשלטי חוצות נשלם בעבור עשרה ימים של פרסום, בעיתון נפרסם פרסום על פי יום אחד, בטלוויזיה הפרסום עולה יקר ומה שנשאר קשור ביכולת שלנו לפרסם באמצעות האינטרנט או בעצם להשתמש בשילוט רכבים הממוקם על מספר רכבים בו זמנית וממתג שטחים שלמים תוך כדי תזוזה בדרכים.

 

האם שילוט רכבים כדאי מבחינת עלויות?

קיימת עלות שצריך לשלם כמעט על הכל פרט על שילוט רכבים, עצם העובדה שאין צורך לשלם למדינה בגין שילוט רכבים שהרי הופכת שיטת פרסום זו לאחת השיטות הרווחיות ביותר. חשבו על זה, רכבים שנעים ממקום למקום והם משולטים באמצעות שילוט רכבים מוצלח הממתג את העסק, מדובר בפרסום אטרקטיבי, יעיל ומסייע בשיווק.

 

פרסמו עכשיו באמצעות שילוט רכבים, חסכו את כספכם והפכו אטרקטיבים גם כשאתם משקיעים את מיטב כספכם על פרסום שאיננו בר חלוף, אז לא צריך יותר להתלבט.

 

עיטוף רכבים

חברה הוותיקה והאמינה – המובילה את תחום הפרסום על גבי רכבים כבר למעלה משני עשורים.

גרפיקה מקצועית – מחלקה גראפית המתמחה בעיצוב שילוט בתנועה.

הדמיה ממוחשבת – עיצוב קובץ גרפי לפי דגם הרכב בהדמיה ממוחשבת.

הדפסה איכותית – הדפסה בדיו סולוונטי במדפסת חדישה בעלת רזולוציה גבוהה ביותר עד 720 dpi עמידות לאורך שנים – למינציה מחומרי גלם אירופאיים איכותיים ביותר.

הגנת UV – מעכבת את דהיית הצבעים ומספקת שילוט בולט ואיכותי.

התקנה מקצועית – מתקינים המומחים בהתקנת שילוט לכל סוגי הרכב – הדבקה חלקה ללא בועות.

תעודת אחריות – רק אלגרף שלטים נותן אחריות על המוצר.

שילוט רכבים

עיטוף נגררים ועגלות

 

לא קל לפספס נגררים בכביש. נגררים או אותם נספחים לרכבים כתוספת המוצמדת לגב כלי הרכב למטרות אחסון מושכים את העיניים של כל הנהגים ועוברי האורח ותשומת הלב מתקבלת, לאט לאט במשך הזמן הבינו בעלי עסקים וחברות שתשומת הלב הבאה מפרסום על נגררים טובה לצרכי שיווק אז כיום נגררים עם שילוט הם הפתרון הפשוט, היעיל, הזול הוא נגררים עם פרסום.

 

שילוט על גבי נגררים יחסוך לכם המון כסף על פרסום במדיות אחרות ויהיה יעיל הרבה יותר מכל פרסום אחר. בין אם אתה אדם פרטי או בעל עסק גדול כקטן או בעל חברה נגררים לרכב הם אמצעי שיווק וגיוס לקוחות חדשים בין אם בפקקים, חניות או סתם בכבישים במהלך נסיעה וחניונים, אנשים פרטיים ישתמשו בנגררים לצורך העברות ציוד או ריהוט או למשל אופנועי ים וכלי שייט בכלל כמו סירות גדולות יותר.

 

בצבא או במשטרה או במכבי האש משתמשים בנגררים כחלק מפעילות שגרתית ויומיומית בכדי להעביר או לשנע את הציוד הנלווה שלהם.

 

שימושים נוספים לעגלות ונגררים:

שימוש נוסף הוא לחקלאים או גננים שצריכים להעביר גזם או כלי עבודה כגון מכסחת דשא משתמשים בנגררים להובלה. מובילים וחברות שליחויות משתמשים בעגלות ונגררים כדי לשנע כי לכל הובלה צריך משאית ונגרר הוא הפתרון הזול והיעיל ביותר לכן שילוט נגרר גם זול וגם אפקטיבי מאוד.

 

קיימים סוגים של נגררים ושילוט נגרר מתאים לכולם

לדוגמא נגרר עם עגלה סגורה יתאים לשילוט באמצעות מדבקות גדולות ועגלות פתוחות יתאימו לנשיאת שלטים לדוגמא שמשונית תלויה או שלט קבוע מעץ או מפלסטיק.

 

בשוק קיימות גם חנויות קטנות על נגררים לדוגמא "גזלן" שהוא מעין קיוסק נייד או דוכן מזון מהיר על נגרר. נגררים שנושאים גנרטורים ישתמשו בשלט שמשונית בעיטוף שלהם למשל עיטוף ברזנט ממותג או שמשונית קשורה ואז מרוויחים גם הגנה על הציוד וגם פרסום.

 

נגררים להובלת בעלי חיים הם גבוהים יחסית והשילוט עליהם מתאים לשלטי מדבקות שלטים לרכבים או מיתוג רכבים מתאים לשלטי מדבקות וניל או מדבקות רשת על החלונות.

 

שימוש נוסף הוא לחקלאים או גננים שצריכים להעביר גזם או כלי עבודה כגון מכסחת דשא משתמשים בנגררים להובלה. מובילים וחברות שליחויות משתמשים בעגלות ונגררים כדי לשנע כי לכל הובלה צריך משאית ונגרר הוא הפתרון הזול והיעיל ביותר לכן שילוט נגרר גם זול וגם אפקטיבי מאוד.

שילוט רכבים - החל מ 190 ש"ח

התקשרו: 050-5505055

המחירים אינם כוללים מע"מ

מבצע

איציק: 050-550-5055

משרד: 09-884-3333