שלטים מוארים

שלטים מוארים הסטוריה ודגשים

שלטים חיצוניים מוארים לבניין המסחרי שלכם.

 

במהלך השנים, שלטים מוארים הפופולריים ביותר היו שלטי ניאון שמטרתם הצגת לוגו החברה. למרות ששלטים אלה עדיין בשימוש, התפתחות הטכנולוגיה יצרה אלטרנטיבות חדשות ולא יקרות, המאפשרות חיסכון רב בהרבה באנרגיה.

 

למרות שקיימות דרכים נוספות להאיר שלטים על גבי בניינים, ללא תאורה פנימית בתוך השלט, מתקני שילוט עם תאורה פנימית הם האלטרנטיבה היותר פופולרית. נורות LED, דיודות מאירות וסיבים אופטיים מתחילים להחליף את הניאון המסורתי עקב העלות / תועלת המשופרת שלהם.

 

מתקני תאורה נפרדים המאירים את השלטים שלכם הם אלטרנטיבה פופולרית נוספת. באופציות אלה לתאורה קיימים יתרונות וחסרונות, ולכן השילוט המתאים לבניין שלכם תלוי בסוג האפקט שתרצו ליצור על מנת להבליט את העסק שלכם ואת המוצר שאתם מוכרים.

 

שלטי נאון היו קימים מזה שנים רבות. היתרון בניאון נובע מכך שמדובר בתאורה חזקה שניתן לראות ללא קשר לכמות האור מסביב. יצירת שלטי ניאון נחשבת לצורת אמנות, ואינה רק בנייה של מתקני תאורה לשלטים. סוג כזה של תאורה ניתן לעצב לאינספור צורות, והוא פחות יקר מסיבים אופטיים.

 

תאורת לדים מאפשרת אור חזק כמו בניאון, כאשר משתמשים בספקטרום האדום, אך זול יותר לרכוש אותה ולתפעל אותה. בנוסף, תאורת LED דורשת מתח חשמלי נמוך יותר מניאון מסורתי, כך שניתן להשתמש בה להרבה מאד שימושים. הביצועים של נורות LED טובים בהרבה בטמפרטורות נמוכות, ולכן הן מתאימות למזג אוויר חורפי קשה.

 

ישנם מצבים מסוימים בהם נדרשת תאורת שלטים מחוץ לבניין, שבהם: ניאון, LED או סיבים אופטיים אינם מתאימים. במצבים כאלה, כדאי לשקול תאורה שתאיר את השלט החיצוני שלכם באמצעות סדרה של התקנים. אביזרים אלה מעניקים לשלט אור אחיד ורך, והם מתאימים למצבים בהם השלט מוצב בגובה הקרקע או כאשר השלט גדול מאד.

 

זוהי דרך משתלמת מאד להגיע לתוצאות מבלי להוציא כמויות עצומות של כסף על ניאון או על סיבים אופטיים. תאורה בקטגוריה זאת מחוברת ישירות אל השלט או מוצבת על הקרקע. האפקט דומה לזה של מתקני תאורה המשמשים באדריכלות נוף.

 

כפי שניתן לדמיין, המראה מעט יותר מתוחכם ומעודן בהשוואה לניאון, LED או סיבים אופטיים.

 

ניתן למצוא מבחר מצוין של מתקני תאורה לשילוט חוץ, במיוחד מתקנים המבליטים את השלט מבלי לגרוע ממנו. מגוון מתקני תאורה בצורת "צוואר אווז" מיוצרים על מנת לאפשר לכם להאיר שלטי חוץ בצורה מתוחכמת.

 

ניתן גם להשתמש במתקני תאורה אלה בשילוב עם דקורצית הנכס שלכם על מנת להאיר את המבנה בעדינות עם תאורת up down (מלמעלה למטה). בנוסף למתקני "צוואר אווז", תאורת פלורסנט מתאימה לאזורים בהם אינכם רוצים כי מתקן התאורה ייראה לעין. את התאורה ניתן להשיג במגוון סגנונות וצבעים, כך שתוכלו למצוא את המוצר המתאים במיוחד לארכיטקטורת הבניין שלכם ולעיצוב הנוף מסביב.

 

כאשר אתם בוחרים באיזו אופציה אתם מעוניינים להשתמש כך שתענה על דרישותיכם בנוגע לתאורת שלטי החוץ שלכם, חשוב לבחון את כל העובדות. לתאורת ניאון, LED וסיבים אופטיים יש מקום, אך מגוון האפשרויות העומד לרשותכם אינו כולל את אלה בלבד. למרות שלסוגי התאורה הנ"ל יתרונות ספציפיים, ישנם מצבים בהם נדרשת תאורה מעודנת יותר.

 

הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק את כל האלטרנטיבות לפני שמבצעים רכישה, ורק אז להחליט מהו הפתרון המתאים ביותר לדרישות העסק שלכם. מומחים לתאורה יכולים לסייע לכם במציאת תאורת שילוט החוץ המתאימה לכם ביותר. תאורת שילוט חוץ היא דרך חשובה לפרסם את העסק שלכם. האתגר הוא למצוא פשרה בין תאורה שתמשוך את העין לבין עיצוב שיהיה יפה באמת וגם יחסוך בהוצאות אנרגיה.

 

במהלך השנים, שיטת התאורה המועדפת לשילוט חוץ הייתה תאורת הניאון לצורך הצגת הלוגו של העסק. למרות ששיטה זאת עדיין נמצאת בשימוש, ההתקדמות בטכנולוגיה יצרה שיטות חדשות ולא יקרות המאופיינות בצריכת אנרגיה יעילה בהרבה.

 

 

 

איציק בראשי מנכ'ל אלגרף שלטים, החברה הוותיקה לשלטים בשרון ובעיקר שלטים בנתניה ישמח לעזור לכם להחליט איזה שלט מואר יתאים לעסק שלכם.

 

שילוט מואר לעסק זו ערובה לנבדלות ונראות העסק.

 

התקשרו עוד היום ותהנו מהמוניטין שרכשנו לעצמנו ב26 שנים של עבודה קשה.

שלטים אלגרף "כל פתרונות השילוט בידיים שלנו"

אל תהססו, פנו אלינו עכשיו דרך האתר

או התקשרו: 053-9383592

ונשלח לכם הצעת מחיר.

איציק: 050-550-5055

משרד: 09-884-3333