שילוט בעסקים

החלטתם להקים או להחליף שלט לעסק שלכם?

 

כמה נקודות חשובות הראויות לציון:

השלט שלכם הוא הפנים של העסק שלכם, שילוט נכון וכיוון נכון של השלט, שלט עמיד מפגעי מזג האויר (חורף, סתיו, אביב וקיץ) מחיר טוב שלט חזק וברור בצבעים הנכונים, הוא מפתח לצלחה.

 

שלטים אלגרף, שלטים מכל סוג, שילוט ברמה אחרת. שלטים אלגרף תמצאו את הבית המושלם לכל פתרונות השילוט. שלטים מגוונים לפי הזמנה וללא הגבלת כמות. שלטים אלגרף משתמשים בחומרי גלם המתקדמים ביותר בשוק והשלטים יוצאים באיכות הגבוהה ביותר.

 

שילוט שנעשה בשלטים אלגרף הם שלטים שנעשים לשנים רבות לשביעות רצונו של הלקוח והוא ילווה אתכם תמיד. הלקוחות המרוצים הם הפרסום הטוב ביותר שלנו.

 

מניסיונם של שלטים אלגרף: שאלות שתמיד עולות בשיחת ההיכרות הראשונה.

 

לשים שילוט על גבי הרכב או שאפשר לוותר?

כאן אומר מדברי חכמים "כל המרבה הרי זה משובח" כמה שתצליחו להחדיר את שם העסק שלכם לשוק, יזכרו אתכם. הרכבים הם פרסום נייד ומגיעים כמעט לכל רחוב בכל עיר.

 

האם צריך ללכת על קו אחד וצבעים אחידים באופי הפרסום?

רצוי מאד ושלטים אלגרף יש מחלקת גרפיקה מצויינת שתעשה לכם עבודה לשביעות רצונכם.

 

למה שאבחר דוקא בשלטים אלגרף?

כבר הוכח שמנו הטוב, ניסיון של למעלה מ26 שנים עם הרבה לקוחות מרוצים.

 

שלטים שימוש בפרסום

שלטים הם הדרך הטובה ביותר להראות ולחשוף את המוצר או את בית העסק שלך. זה לא משנה אם העסק שלך או המוצר שאתה מוכר הוא מוצר חדש או שמדובר במוצר המוכר היטב לציבור הלקוחות שלך, תמיד כדאי להראות אותו לעיניי כולם במשך כל הזמן וכך המוצר שלך ייחרט בזיכרון בכל פעם מחדש.

 

התחרות היום היא גדולה ומידי יום ביומו מתווספים עוד ועוד בתי עסק או מוצרים שיכולים להתחרות במוצר שלך. זאת בהחלט סיבה טובה להיות עדכני, טרנדי ונראה לכולם כל הזמן. הדרך הכי כדאית וטובה היא שימוש בפרסום על שלטים בתוך העסק שלך וגם מחוצה לו.

 

שילוט הוא אמצעי פרסום ותיק וידוע אשר מושך את תשומת הלב ובולט לעין. גודל הפרסום על שלטים תלוי כמובן בתקציב שיש לך, אבל לפעמים שימוש באמצעים של שילוט קטנים, אך שונים או במקומות אטרקטיביים יכול לעשות את אותה העבודה כמו פרסום אחד גדול על שלטים.

 

אתה יכול להציב שלטים בסביבת בית העסק שלך או שלטים ברחובות ובאזורים בהם עוברים הלקוחות שלך או הלקוחות העתידים שלך,שבפניהם אתה מעוניין להציג את המוצר או בית העסק שלך.

 

תכנון מוצלח על ידי בעל מקצוע הוא זה שיהפוך את הפרסום על השילוט שלך למוצלח. בחירת הצבעים ומספר הצבעים שיהיו בפרסום על פניי שילוט חייב להיות מוקפד. לא כדאי להשתמש ביותר מדי צבעים בפרסום על שילוט וצריך לחשוב על שילוב מתאים, גם כתיבת טקסט על שלטים מצריכה מומחיות, הטקסט צריך להיות קצר וענייני, כדאי להשתמש במעט מילים כדי לומר את החשוב ביותר.

 

שלטים המושכים מאד את תשומת לב הקהל הם שלטי חוצות מוארים שלטים מוארים /אלגרף שלטים או שילוט לדים מתחלף, אך גם שילוט הממוקם במקומות אסטרטגים יכול לעשות עבורך את עבודת הפרסום לה אתה זקוק ובצורה יעילה ביותר.

 

בבחירת חברת שילוט אשר תייצר בעבורך את הפרסום על שלטים, כדאי לברר שמדובר בחברה אמינה ומקצועית שיכולה לתת לך מענה ושירות ברמה גבוהה במיוחד. כדאי לשאול כמה שיותר שאלות בנוגע לפרסום על שלטים, כדי לקבל כמה שיותר מידע. תוכל גם לבחור בין סוגים שונים של שלטים ובין אמצעי שילוט שונים, אשר יתאימו גם לתקציב שלך וגם יעזרו לך בסופו של דבר לקדם את העסק שלך או את המוצר אותו אתה מעוניין למכור.

 

שלטים עונים בדרך כלל על שתי דרישות עיקריות הראשונה כפרסום ומשמשים ככרטיסי ביקור ענקים של העסק וניצבים בגאווה לעיניי כל, בולטים וזוהרים בכל הדרם ביום ובלילה.

 

השניה היא כשילוט הדרכתי, שלטים המעבירים הוראות ועובדות המשמשים כתמרורים ואיסורים או כשלטים מכוונים, המאפשרים זיהוי שירותים שונים, או לזיהוי מעל לדלתות במוסדות או חברות.

 

שלטים הם דרך נהדרת להראות ולחשוף את המוצר שאתם מציעים לציבור הרחב או של בית העסק שלכם. אין זה משנה כלל באם העסק או המוצר הם חדשים בשוק נזקקים לחשיפה ראשונית או שהם מוכרים היטב לציבור הלקוחות. שלטים הם רענון ותזכורת תמידית הנחקקים בזיכרון בכל פעם בהם נתקלים ורואים אותם מחדש. שלטים מוצלחים ובעלי אימפקט רצוי שיתוכנו, ייוצרו וימוקמו על ידי בעלי מקצוע.

 

המבחר לשילוט בשוק הוא גדול ונרחב. ישנם שלטים מאותיות מוארות תלת ממדיות אותיות תלת מיימד מהן שאפשר למקם מעל בית העסק, דגלי שלט פח מונפים, שלטים המורכבים מהדפסות ענק, שלטים אלקטרוניים, שלטים מעל לאתרי בניה ומנופים, שלטים ומיתוגים על דפנות המכוניות ואוטובוסים, שלטים מודפסים על שמשוניות המורכבות על חלונות הרכב או על חלונות המשרדים, שלטים המצוירים על בד, פח או על גבי נייר קשיח.

 

פרטים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב שלטים הם הגרפיקה, הצבעים הנבחרים ומספר הצבעים, בעלי המקצוע מכירים בחשיבות שלא להשתמש ביותר מדי צבעים ולשלב אותם בצורה ובדרך המתאימה ביותר. בהכנת שלטים הטקסט הוא מרכיב חיוני, רצוי שהטקסט יהיה קצר וענייני, שיביע את המקסימום האפשרי בכמות המילים הפחותה. כלומר,להדגיש את החשוב ביותר בצורה קצרה, קולעת, קולחת וברורה.

 

השלב הראשון בתכנון השלטים הוא בחירת הגודל והמיקום,ג ודל שלטים תלוי מאד במיקום בהם מחליטים להציב אותם. במקום בו יש הרבה בתי עסק ושלטי ניאון גדולים ומאירים חייבים השלטים להיות בפרופורציה לשאר השלטים בכדי שייראו ויבלטו גם הם ולא ייעלמו בתוך ג'ונגל האורות.

 

לאור המגוון הרב המוצע בשוק ראוי להתייעץ ולבחור בתשומת לב את סוג השלטים והיצרן, כדי שהשלטים הנבחרים יעשו את עבודתם נאמנה למוצר או לבית העסק שלכם. אנשי חברות שלטים יסייעו לכם בנוסף לייעוץ בגודל השלט ובמיקומו. סוגי שלטים אחד מהאמצעים הקיימים בשוק התעמולה והפרסום המשרתים אותנו קהל היעד וחברות השיווק הנו שוק תעשיית השלטים שוק זה מציע אינספור פתרונות שילוט ומיתוג חברות ועסקים עמותות וארגונים באמצעות הפקת שלטים מסוגים שונים ומגוון רחב של אפשרויות המותאמות לצרכי המיתוג והפרסום כאשר כל שיטת שילוט משרת מטרה אחרת.

 

מספר שיטות ייצור שלטים נפוצות יותר ונפוצות פחות כל אחת מתאימה ומשרתת מטרה אחרת.

 

שילוט פנים הוא שילוט משרדים ובניינים חדרי מדרגות וקומות, מקומות שעושים בהם שילוט פנים קליניקות, בתי חולים, מוסדות ציבוריים,עסקים גדולים שילוט פנים כולל שלטים מפרופילי אלומיניום, שלטי זכוכית, שלטי עץ דקורטיביים, ומגוון רחב נוסף של שלטים מעוצבים.

 

מכונות ומכשור מתקדמים משרתים יצרני שלטים ומסייעים בקבלת תוצאות מרשימות במיוחד בייצור שלטים. כרסומות, מכונות חיתוך בלייזר, מכונות הדפסה, מכונות הדפסה על גבי חומרים, מכונות למינציה, מכונות חריטה נמצאים ברשות יצרני השלטים ובהם עושים שימוש נרחב. חומרי גלם כמו פרספקס, פיויסי מוקצף, פיויסי דחוס, אלומיניום, אלוקבונד, פחים משמשים לשילוט חוץ ופנים.

 

אפשרויות שילוט רבות קיימות לשילוט בתוך עסקים חנויות מזון גלידריות מעדניות ועסקים שונים מפיקים מחירון לפרסום מוצרים בחנות כאשר הוא מותקן על קיר בפנים החנות עם תאורה ואפשרות להחליף בקלות מספרים ואותיות ולשנות תוכן בכל עת כך שנניח וישנו מוצרחדש ו/או מוצר חלופי למוצר קיים העדכון יהיה מהיר ונוח. אותיות פיויסי בולטות וצבועות מותקנות על קיר פנימי בבניין משרדי חברה גדולה בנוסף פיויסי משמש כרקע לשלטים בעיקר להדבקת מדבקות מודפסות.

 

שלטים חיצוניים אותיות בנויות, אותיות תלת מימד מוארות בנויות מחומר פיויסי מוקצף, פרספקס, אלומיניום כוללים תאורה פנימית בשימוש בלדים, אפשרויות רבות למשחקי צבעים וסוגי תאורה בתוך האות. בניית אותיות תלת מימד מוארות שיטת שילוט המשרתת חברות רבות בעיקר חברות ענקיות של ביטוחים בנקים מלונות חברות הייטק וכן רשתות אופנה מזון ואחרות, השיטה מאפשרת להתקין את האותיות הבנויות על גבי קיר להתקין את האותיות על קונסטרוקציות מורכבות, על גגות ועוד.

 

בשילוט חיצוני קיימים גם ארגזי שלטים מוארים ארגזים אלו כוללים תאורת פלורסנטים או תאורת לדים כאשר חזית הארגז הינה לוח פרספקס מעביר אור הכולל מדבקה חתוכה או מודפסת בדיגיטלי, ארגזים אלו בנויים מאלומיניום או פח וניתנים לייצור בכל מידה, בארגזים במידות גדולות עושים שימוש בחומר שנקרא "פאנפלקס" יריעה גמישה מעבירת אור הניתנת להדפסה או הדבקה, יריעה זו מחליפה את הפרספקס בחזית השלטים.

 

שלטים ענקיים המופקים בדפוס דיגיטלי בטכנולוגיה מתקדמת ביותר המאפשרת הדפסת תמונות ברורות משמשים לצורך הדפסת שלטי חוצות המותקנים על בניינים גבוהי קומות בנייני משרדים גורדי שחקים ונראים למרחוק כאשר מדובר בהדפסת שלטים בסדר גודל של עשרות מטרים לצורך כיסוי הבניין ופרסום שיבלוט ויראה מנקודה הכי רחוקה שאפשר.

 

שלטים פשוטים יותר הנם שלטים מפח מאחר ופח הנו חומר גלם זול ו יעיל בשל עמידותול אורך זמן ותכונותיו המאפשרות שימוש רב פעמי בו בנויים עם מסגרות עץ ו/או מתכת ומודבקים בחזית במדבקות חתוכות וניל חתוכות בפלוטר ותמונות בדפוס דיגיטלי וניתנים להדבקה חוזרת לצורך שינוי התוכן מבלי שנצטרך לבנות שלט חדש.

 

 

שילוט רכבים

הנו שיטת פרסום מוכרת ויעילה המשמשת חברות רבות קטנות וגדולות בעיקר חברות בעלות ציי רכבים נוהגות לשלט באמצעות מדבקות ותמונות ואפילו שלטים בתלת מימד כמו בניית מוצר של פחית שתייה הנעשה מחומרי גלם המשמשים תעשייני 1 שלטים והתקנתו על גג הרכב למטרות אלה ואחרות מדובר בחומרים איכותיים ובעלי תכונות המאפשרות עיבוד מקסימאלי של החומר לצורך בנייה וייצור על מנת להגיע לתוצאה ייחודית שתשיג את המטרה ופרסום המוצר.

 

שילוט רכבים במדבקות מחזיק מעמד מספר שנים בתנאי מזג אוויר משתנים מאחר ומדובר בשימוש במדבקות איכותיות עם למינציה והגנת UV לצורך שמירה על איכות החומר ולמניעת התכווצות המדבקה בתנאים של חום וקור מוגזמים.

איציק: 050-550-5055

משרד: 09-884-3333